| Andreeaioan115 a întrebat:

eu vreau sa slabesc de cate ori ar trebuie sa mananc pe zi de 5 ori si mici mese sau 3 mese principale ajutor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci un program anume si nu ma apuc sa-ti spun acum sa mananci sanatos ca toate raspunsurile de cct care o sa fie mai jos (cred). Doar fa 30 de minute de antrenament dimineata in fiecare zi si se intampla minunea. La cum te vad in poza de profil nu pari grasa, dar stiu cum e acea burtica ce ne sacaie pe toate.

| Andreeaioan115 explică (pentru anonim_4396):

Dar la mine picioarele sunt problema mare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Trebuie doar sa gasesti exercitii potrivite pentru picioare, sau sa alergi, cum am spus, prin sport reusesti, cu dieta nu prea faci multe.
http://www.topfitness.ro/12-exercitii-pentru-picioare-sexy-si-tonifiate/

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

3 mese sanatoase. Cu putine hidrocarburi si carbohidrati. Iar ultima masa sa nu depaseasca ora 19:15 (hai maxim :30) In loc de ultima masa poti consuma 2-3 mere deoarece suculenta pe care le au merele verzi, da senzatia stomacului ca este plin. Si daca mai faci si efort fizic (mediu), coaja marului verde accelereaza putin scaderea in greutate.

| Cris988 a răspuns:

Buna. Trebuie să ai trei mese principale si două gustări. (un iaurt slab sau un fruct.)

| AlecCusca a răspuns:

Mananc incat sa ti incetezi foamea atat

| AlecCusca a răspuns:

Mananca incat sa ti incetezi foamea atat