| TeoLollipop a întrebat:

vreau sa slabesc 10 kilograme pana in august, nu conteaza cat de drastic este regimul si cat de mult sport trebuie sa fac, in fine eu ma gandeam sa mananc doar fructe si legume pana in august si sa fac mult sport, deci please o dieta cu fructe si legume, chiar si daca aveti altceva mai bun cu care pot slabi in afara de fructe si legume este bine, please rapid, cel mai bun raspuns primeste funda! happy happy happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cupcakecat666 a răspuns:

Pai depinde dacă vrei sa slăbești trebuie sa iti împărți dieta pe zile luni marți etc și sa mănânci de exemplu luni legume sau ce vrei tu.Și sa faci mult sport și dacă tatăl tău sau mama ta sunt plinuti e cam greu