| Amy_8608 a întrebat:

TPU.love struck eu am 14 anii iar la varsta de 13 ani am avut mana rupta...nu m-a operat desii acea fractura necesita operatie mi-a pus`o in ghipslove struckiar dupa 2 luni mi-a dat`o jos din ghips.mana mea era stramba dupa 2 saptamani mi-am rupt-o iarasi incercand sa tin un pahar cu apa in mana.atuci ma operata mi se spunea ca o sa ma doara mana la schimbari de vremee!
Dar pe mine nu ma Doare
de ce oare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Bv esti tare, nu doare pe toata lumea, dar intr-adevar se zice ca atunci cand se schimba vremea te dor articulatiile

| justitiarul a răspuns:

Pai si unde e necazul? Bucura-te ca nu te doare. Poate te va durea la batranete cand se mai uzeaza oasele.