| Skizzo123 a întrebat:

ziceti-mi si mie ce sa fac daca imi ies venele pe maini si daca ridic mana in sus imi dispar. vreau sa nu le mai am. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Prin vene circula sange, coboara prin aorta, si urca prin vene. Deci ai o problema cu circulatia, nu e deloc buna.
Mergi la un medic si vezi ce-ti spune. Poate exista un remediu.

| ghorghe123 a răspuns:

Asa ai tu gena!

| LioNn a răspuns:

Motivele pentru care le ai :
1.Geneticul ( nu in toate cazurile )
2. Esti slab si ai un corp atletic ( ai muschi destul de mari la brațe )

Scapi de ele doar daca te îngrași cam 5-10 kg.

| Fernando48 a răspuns:

Salut! Asta e si problema mea.