| BulldogK a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani si de cateva luni, seara mi se umfla venele de la maini rau de tot. Asta se intampla cam dupa ora 9 si dispar dimineata pe la 8 cand sunt la scoala. Dar faza e ca daca ridic mainile sus si le tin asa 2-3 secunde, venele se dezumfla, dar dupa aia se umfla la loc. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Poate fi o problema de circulatie.mergi la medicul de familie

| Annamaria21 a răspuns:

Nu mai manca sarat

| VladutAnghel a răspuns:

Esti sigur ca nu e din cauza luminii care face ca venele sa para mai mari?

| Blaga_Daniel_2003 a răspuns:

Problemele acestea trebuie discutate cu un medic.