| Metin2Empire a întrebat:

Hei.Cine imi zice cum sa fac sa se vada venele pe mana? Am un prieten in clasa(care nu face sala si nimic) si i se vad venele pe maini de zici ca se incordeaza sau se strange cu ceva...Eu pot sa ma strang cu ceva sa se vada dar nu cred ca e recomandat(si daca fac asta ce se intampla?)Ar trebui sa trag de gantere acasa sa se vada? Sa ridic greutati? Merci.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu e bine sa se vada venele asa de bine happypentru ca imediat ce te lovesti, ranesti ai sansa sa curga sange mult daca rana e oleac mai adanca.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cum zici tu.

| Crisss22 a răspuns:

Pai. da. adica la unele persoane se vad asa. fara sa faca nimic dar cred ca daca tragi de gantere ar trebui sa iti apara si tie fara sa faci nimic.