| 03102002 a întrebat:

Salut,vreau ca sa am venele de la maini umflate tot timpul si nu stiu cum

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Trebuie sa te apuci de sala si sa tragi la greu, si sa faci muschii. Nu trebuie sa stai mult pe loc/jos. Ceea ce vrei tu se numeste vascularizare puternica. Atunci venele sunt foarte evidente. Trebuie sa faci cel putin 10 minute de miscare la fiecare ora ca sa-ti mentii venele foarte proeminente. Si in principal sa ai cat mai putine grasime si foarte multi muschi.
https://en.wikipedia.org/wiki/Vascularity
Cauta si tu mai multe informatii pe net. Bodybuilding vascularity.

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ba copile, du-te la mamicata si spune-i sa sa mergeti la psiholog sau la psihiatru. Daca nu du-te si cumpara 10 pastile de Anafranil si gata.

| Tinna666 a răspuns:

De ce ai vrea asta? in fine.din cate am observat eu sportivii au venele asa..deci apucate de sport, de tras de fiare :p

| ChiarEu2 a răspuns:

Ai o minte bolnava...

| DomnulKat a răspuns:

Îți trebuie ca nivelu de grăsime să fie sub 3%.

| costescuafl a răspuns:

Stie mama ta ce faci pe net?