| anonim_4396 a întrebat:

Vineri o sa ma operez la spitalul MedLife de polipi si amigdale si o sa dorm o noapte la spital. Ce trebuie sa imi iau la mine?
Scuze de intrebare, dar am emotii...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PandaGirl a răspuns:

Si eu m-am operat de polipi.Nu trebuie sa ai emotii. Te va durea putin capul pe moment, iar dupa trece. Eventual sa iti iei mancare, niste haine (inclusiv pijamale), un pieptene, apa si cam atat daca vrei si un sapun, un pahar, pasta de dinti si periuta de dinti.

| AnDy12 a răspuns:

Poi apa, mancare, imbracaminte...

| Roxanne_4260 a răspuns:

Pijamale, apă, periuţă de dinţi şi pastă (să ai cu ce te spăla dimineaţa), hârtie igienică (pentru că e imposibil să nu mergi la baie) şi cred că e de ajuns pentru o noapte.

| Decebal a răspuns:

Nu-ti fa griji, totul va fi bine!