| Mădălinamadaa a întrebat:

Trebuie să-mi fac analizele ..de sânge mă refer,și nu le-am mai făcut până acum,vreau să știu dacă te doare, dau fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

O sa simti o intepatura de la ac, nu o sa te mint sa iti spun ca nu simti nimic. Insa nu e atat de dureroasa. Nu merita sa iti fie frica pentru ea.

1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

Doare putin, nu intepatura ci cand iti ia sange, cand mi-au luat sangele am simtit rece in zona, de parca mi-au scurs viata prin vene, dupa 2 minute mi-am revenit! Nu-i cine stie ce, stai linistitawinking