| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Acum o luna de zile mi-a întrat ceva în picior, ceva așchii.
Nu ma durea asa tare la inceput, dar de câteva zile a început sa mi se extindă pe toată laba piciorului și în talpa. Simt înțepături, de parca mi se zbate tot și câteodată mâncărimi. Pare sa fie vorba de infecție?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa mergi imediat la doctor daca stiai ca ti-a intrat ceva in picior. Ar fi bine sa o faci cat mai repede.

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Probabil te-ai infectat. Treci pe un medic cat mai urgent!

| AnaaAmr a răspuns:

Ce fel de medic se ocupa cu asa ceva?