| BiancaB_2401 a întrebat:

Ma doare laba piciorului de cateva zile de nici nu pot sa merg! Simt ca sunt umflate venele.De vreo 5 zile au inceput durerile si acum 2 zile am purtat tocuri.De la ce ma doare asa tare? HELP!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu la fel. Și mie mi se întâmplă așa:
- mă strânge elasticul ciorapilor
- mă strâng pantofii
- merg incorect
- alergări prea intense, febră musculară
Nu port tocuri deci nu se pune, dar la tine e foarte posibil să fie de la tocuri. Încearcă să îți dai cu cremă din aceea pentru dureri, nu mai știu cum se numea. Ceva asemănător diclofenacului, una mentolată. Mă rog. Sau înmoaie-ți picioarele în apă caldă și fă-ți masaj...

2 răspunsuri:
| inessPGL a răspuns:

:o. poate ai calcat stramb si ti-ai sucit piciioru sau o infectie ceva:d

| ZuZuBah a răspuns:

Pai daca porti tocuri foarte des de la tocuri