| Dumitrascu_Daniela_1993 a întrebat:

Am 14 si as vrea sa va spun ceva. Atunci cand tusesc tare ma ustura usor o vena de la inima la gat daca exista. Si scuip puțintel galben. Va rog sa imi spuneti ce se intampla cu mine!
P.S. Fumez de la 13 ani dar nu am avut probleme pana acum si nu sunt sigur ca este de la fumat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna. Te sfatuiesc sa mergi la medic pentru diagnostic. Ai putea avea ceva la plamani. Nu mai astepta si mergi la un control.