| just4you_6809 a întrebat:

Buna tuturor am in jur de 1.68-170 cm inaltime in clasa a 8-a. E normala aceasta inaltime? o sa mai cresc pana pe la vreo 20 de ani macar pana la 1.80? In ce perioada cresc baietii cel mai mult? DAU fundita celui mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| xXCrissXx a răspuns:

Buna eu sunt cls a 5a si am 1. 65 iar colega mea are 1. 70 lol in clasa a 5a atat si u laughing

| just4you_6809 explică:

Mda tare multe raspunsuri am primit