| Cutit a întrebat:

Am 13 ani 2 luni si 29 de zile ...am 1.50 inaltime as vrea sa cresc si eu sad nu pot spune ca nu fac sport am 2 ore pe saptamana de aerobica + la orele de sport ca joc bascket. tata are 1.80 inaltime iar mama 1.68 nu sunt chiar mikihee hee. As vrea sa cresc si eu macar 1.55. Va multumesc

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Draga tu de acum te dezvoltzi si cresti pana la varsta de 21 ani
cauta cu google sunt mute situri cu calcularea inaltzimii corporale si te vei dumiri
la varsta ta esti ok

| Cutit explică:

Toata saptamana fac...am 3 ore de sport + 2ore de aerobica.adica toata saptamana eu nu stau

| αηηα_1287 a răspuns:

Pai fa mai mult baschet

| xzamfyyx a răspuns:

Fa mai mult sport trebuie in fiecare zi nu doar de 2 ori pe saptamanawinking