| Lecaalex123 a întrebat:

Salut, azi dimineata, cand m-am trezit aveam ochiul lipit de puchini, dupa m-am spalat, in seara asta am realizat ca am ochiul rosu si tot imi curge, nu cu lacrimi ci cu puchini, cine ma ajuta?
Mentionez ca am un punct negru(o coaja) in coltul spre nas ( il am de.mult timp si nu pot sa l scot ce e de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Urgent la doctor! Sau vreți să vă pierdeți vederea? Nu există leacuri după ureche pentru ochi! Doar un oftalmolog poate hotărî!