| hulkwirine a întrebat:

va rog sa ma ajutati!
deci am mers la control la un medic endocrinolog care m-a trimis la sectia de chirurgie III de la sf. spiridon Iasi! umreaza ca saptamana ce vine sa merg sa ma consulte si sa stabilesc ziua in care fac operatia de ginecomastie! mi s-a spus ca nu va costa nimic chirurgia, doar internarea, insa nu prea cred, eu sunt cetatean moldovean, si sunt elev+am asigurarea facuta in copou, cum credeti va fi necesar sa platesc chirurgie pentru ca am vazut pe net ca sunt ft scumpe!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred eu ca nu ai si cetatenie romana. La consultatiile de pina acum ai platit ceva? Dar, esti elev si mai ai si asigurare. Asta va acoperi operatia.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Acoperă asigurarea și faptul că e elev. Ai perfectă dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred eu ca nu ai si cetatenie romana. La consultatiile de pina acum ai platit ceva?

| IlincaToma a răspuns:

Elevii din Romania au gratuitate, nu au nevoie de nici un fel de asigurare, chiar daca nu sant cetateni romani!