| anonim_4396 a întrebat:

Va rog vreau raspunsuri serioase, fara hate, mentionez ca am sub 15 ani si sunt fata. Am fumat la viata mea maxim 2 pachete de tigari, am fumat si in seara asta, nu o sa o mai fac. Oricum, vreau sa stiu cam in cat timp poti face cancer la gat,( nu am tras in piept), daca de acum nu mai fumez.....multumesc tuturor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Sigur nu asa repede.Iti trebuie ani de zile nu doua tigari

| Inceputul a răspuns (pentru Freya1):

Multumesc enorm pentru raspuns

| Inceputul a răspuns (pentru Freya1):

Erau 2 pachetehappy

| Freya1 a răspuns (pentru Inceputul):

Nu are nic nu faci cancer de la atata

| Inceputul a răspuns (pentru Freya1):

Mersi mult de tot penteu raspuns

9 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Eu fumez de 25 de ani

| AleexisViol3t a răspuns:

E bine sa tai raul de la rădăcina. Opreste-te cat mai curand si iti va fi tie mai bine

| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Daca te oprești acum nu e niciun pericol. Daca nu te oprești și vei continua sa fumezi riscul de cancer va crește pe zi ce trece.winking

| Noone09 a răspuns:

Tata a fumeaza de 30 ani si la ultimul control care la facut nu a fost gasit nici un fel de cancer si fuma 2 pachete pe zi sau chiar 3 nu cred ca vei face tu de la atat

| Denisya a răspuns:

Si daca nu faci cancer prea devreme nu te incurajez sa fumezi.Am fost si eu ca tine si ma îndemna grupul de prietenii sa fumez am încercat de câteva ori doar sa nu fiu mai prejos decat ceilalți dar nu este bine fumul de țigară si nu te face nici sa pari mai super.Eu mam lăsat deoarece ma tot ustura in gât si nu mi-a fost placut sa am parfumul combinat cu țigările.este alegerea ta viata ta corpul tau dar sa nu mai fumezi doar pentru ca fumează si altii alege un stil de viata sănătos. pupici