| IonelaNeagu a întrebat:

Buna vreau sa ma lamuriti vreau raspunsuri urgente dau funda! Deci pe mine ma doare in zona inimi foare des aproape in fiecare zi si simt ca raman fara aer. Aseara nu ma durea in zona inimi ci in mijlocul pieptului aveam stari de ametili simteam ca nu am aer si aveam dureri la gat. Am fost la doctor si am facut un egc mi-au zis ca au aparut mici modificari.am facut progamare la cardiolog dar pana atunci vreau sa aflu daca pot avea probleme la inima am 12 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 19Mary19 a răspuns:

Doar doctorul iti poate spune. Ideea e ca exista tratament asa ca nu ai de ce sa te îngrijorezi. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, noi nu putem ghicii in stele daca tu ai probleme la inima, plamani sau stomac.
Mergi la medic, cand esti programata si vei afla adevarul.
Pana atunci, rabdare!

| sierra1 a răspuns:

"nu ma durea in zona inimi ci in mijlocul pieptului aveam stari de ametili"

doișpe ani zici că ai? Spune lu' mamița să sune la 112

| Stefan1987 a răspuns:

Si crezi ca cineva te poate consulta on-line? Alta intrebare?
Abia astept noua ta intrebare, am inceput sa te urmaresc laughing