| Charm a întrebat:

De doua zile(asta fiind a doua) ma simt rău, dureri de stomac, durere in zona tâmplelor, senzație de amețeală foarte foarte scăzută si senzație de greata. Nu poate fi vorba de foame caci ieri am mâncat chiar daca nu aveam pofta de mâncare si starea nu mi s-a îmbunătățit. Azi am băut doar o gura, doua, de cafea cu lapte.
Si aseară simțeam ca ma sufoc. Simțeam ceva cum ma apasă in zona pieptului.
M-ați putea ajuta cu o părere? E din cauza oboselii? La doctor nu pot merge inca. M-am mutat si nu cunosc orașul destul de bine inca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oboseala plus tresul mutatului, plus calduri foarte mari te-au daramat.
Fa dusuri de cate ori iti este cald, hidrateaza-te foarte bine si manaca usor, multe fructe, mancare vegetariana daca se poate, ocolind orice este prajit, afumat, grasimi, salamuri sau grasimi.

| mudokins78 a răspuns:

Intra pe sfatul medicului.ro

| codpenal2018 a răspuns:

Sună la salvare, pentru că ei se vor ocupa de tine cu medici obligatoriu până te vor face bine, nu are cum să te externeze din spital/urgențe până nu esti bine, baftă si sănătate!