| saraionescu a întrebat:

Buna vreau sa scap de o alunica din frunte, am citit ca pot si fara operatii sau ceva de genu.
Cu usturoi! Voi ce ziceti sa incerc sau voi stiti alte remedii
Ajutor plizz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu incerca remedii naturale! Cine stie ce minunatii mai faci. Cere ajutorul medicului nu doare si vei fi uimit de rezultate.

| saraionescu explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Nu stii cit costa?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru saraionescu):

Salut, ai aici o lista
http://www.estetico.ro/general/preturi.html#Alte_operatii
Pentru o alunita costa 25 de euro, un milion si ceva

| saraionescu explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Am citit ca alunitele se scot doar daca sunt periculoase.
A mea nu cred sa fie periculoasa nu ma doare nimic...
Pur si simplu nu-mi place cum imi sta.
Deci pot sa o scot fara nici o problema da?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru saraionescu):

Salut, da o poti scoate.

| saraionescu explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Dar daca incerc cu remedii naturale nu o sa fie nimic?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru saraionescu):

Nu, nu incerca tot felul de remedii.

| 400B a răspuns:

Nu prea cred ca o sa mearga remediile naturale la alunite dar poftim : http://www.secretele.com/......tural.html

Ai aici un site in care gasesti mai multe optiuni. Dar tot cred ca operatiile sunt mai eficiente.

| saraionescu explică (pentru 400B):

La asta am citit si eu, dar ce crezi sa incerc?