| pisicel1902 a întrebat:

Vreau si eu sfaturi despre cum sa slabesti mai repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

Te inteleg nimeni nu se poate abtinelaughing putin dulce poti sa mananci, dar sa fie putin

2 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Buna poti slabi repede renuntand la dulciuri, fastfood si carne timp de 2 saptamani si sa mananci foarte multe fructe si legumehappy si fa foarte mult sport de va ajutahappy

| pisicel1902 explică (pentru AnnaAnnne):

Mersi. Am facut fotbal 2 ani dans 1 an si am facut mai multe sporturi dar simt nevoia sa mananc macar putin dulce ca nu mananc mult dar ceva dulce tot mananc.

| AnnaAnnne a răspuns (pentru pisicel1902):

Te inteleg nimeni nu se poate abtinelaughing putin dulce poti sa mananci, dar sa fie putin