| smaly a întrebat:

Buna ziu am o problema si anume cu ochiul drept: de multe ori plioapa de la ochi se inchide si se deschide de la sine foarte repede ce poate fi? Mentionez caci nu port ochelari si toata viata o duc bine cu vazul. La Pc mai bine de un an nu stau mai deloc doar in telefon dar nu des.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cosssmyn a răspuns:

Totusi mergi la un control oftalmologic

| IoaNa1428Dmd a răspuns:

Nuuuuu, stai liniștit. Am pățit și eu. Ai doar lipsa de magneziu.

| smaly explică (pentru IoaNa1428Dmd):

Am sa plec la doctor sa ma consult. Dacă ai avut si tu cum ai rezolvat problma? Consumi anumite alimente au tablete ceva? Apropo spirulina poate rezolva problema aceasta lipsa de magneziu?

| IoaNa1428Dmd a răspuns (pentru smaly):

Mergi la farmacie și ceri Magneziu. Mergi totuși la doctor, să nu fie vreo problema cu mușchiul ochiului. E doar lipsa de magneziu, zic eu