| IonGeorgica a întrebat:

Acum 2 zile cand mergeam la baschet,am folosit din greseala o pereche de bascheti cu talpa subtire (stiu cum suna). Anyway,dupa meci,in drum spre casa simteam ca ma doare un deget de la piciorul stang, si cand am ajuns acasa mi-am dat seama ca o mica parte a degetului s-a umflat putin si de asemenea s-a albit.Ma doare putin cand merg si apas pe degetul acela dar e suportabil.

Poate fi ceva serios sau va trece cu timpul?

Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Daca poti misca degetul nu pare sa fie ceva serios.Mai asteapta putin sa vezi cum evolueaza, daca se inrautateste atunci consulta un doctor.