| daavid28292 a întrebat:

Buna ziua! Am 15 ani si de cateva zile ma macina o problema. La inceput, am simtit un disconfort in testicule, iar acum am observat ca cel din stanga este aproape paralel cu pamantul cand este ridicat, respectiv cand este frig. Ar trebui sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"discomfort in testicule... cel din stanga este aproape paralel cu pamantul...sa ma ingrijorez? "

oooooo da, din ce ne scrii pari un mutant!

| daavid28292 explică (pentru sierra1):

Eu sunt foarte serios...

| sierra1 a răspuns (pentru daavid28292):

și eu la fel.

Mai recitește-ți intervenția, oricine ar zice ca mine!