| smaly a întrebat:

Am 21 de ani si am o problema.
De 2 luni de zile mi-a scazut potenta, nu mi se mai ridica penisul cum ar fi trebuit mai ales la varsta asta.
Am fost la venerolog si la urolog am dat analize pentru bacterii, testosteron si examen de ultrasonogragie totul bine si frumos. Mi-au fost gasite 2 bacteri, candida si inca o bacterie.
Testosteronul il am 341 ng\dL, minim la varsta mea este 245 si maxim 1600 ng\dL eu am 341 ng.
Mi-a dat 2 feluri de pastile pentru bacterii in rest mi-a zis ca totul este bine si de fapt problema este in capul meu, eu nu am avut relatii de 5 luni din motivele mele cele religioase.
Nu am avut pana acum probleme cu potenta. Cine s-a intalnit cu aceasta problema? Cum as putea rezolva aceasta?
Sunt un baiat activ, muncesc, ma ocup cu sportul, nu am probleme cu fete sau de sanatate, cum as putea rezolva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Sa nu ai diabet, de la acesta nu se mai trezeste.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Cred că tu ai probleme cu forța de atracție a pământului.
E mai mare decât forța de atracție a femeii!
laughing

| smaly explică (pentru gabicoo):

Mergi de aici spurcatule si necuratule, te razi de altul de parca esti mai bun.

| gabicoo a răspuns (pentru smaly):

Aimzăbest fukzărest!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia tratamentul si vezi daca are efect. Asa e, problema este psihica. Trebuie lucrat la psihic. Cu timpul e normal ca starea organismului sa se modifice.Ai grija cum iti alegi medicii, sa fie cei mai buni.

| smaly explică:

Nu ma laud am spuz asa cum este, sr trebui sa citesti inainte sa scrii.

| potenta a răspuns:

Trebuie sa mergi din nou la medicul urolog pentru a rezolva problema cu cele doua bacterii. Acele bacterii pot provoca probleme de potenta.