| odjdjw883 a întrebat:

Buna ziua am o intrebare
Am 13 ani si trebuie sa merg la ginecolog este necesar ca mama mea sa fie in aceeasi camera cu mine? nu sunt comfortabila cu ea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce? Te-a spalat pana ai ajuns la 13 ani. Probabil ai ceva de ascuns. Oricum va sti rezultatul consultului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat. Nu te simți confortabil cu maică-ta dar te simți de față cu un străin.

| Mopmop a răspuns:

De fata cu medicul ii spui mamei tale ca vrei sa intri singura. Cand esti cu medicul inauntru ii spui ca nu vrei ca mama ta sa afle rezultatul consultatiei.
Simplu.
Cei care comentati ca are ceva de ascuns va rog sa nu mai dati sfaturi aiurea.
E alegerea si dreptul ei la intimitate.