| floryn05 a întrebat:

Hey! de 4 zile am o durere de cap mica durerea sata cateva secunde si dispare apoi iar apare inca ceva durerea se muta cand in partea stanga a crestetului cand jos la cefa se muta de colo cola cateodata simt o caldura in urechi parca miar arde am mai avut astfel de durei anul trecut dar mi-a trecut apoi am mai avut in urma cu 2 luni atunci simteam ca parca am o caldura in cefa apoi mi s-a mutat la tampla stang nu am alte sitome in afar de asta credeti ca e ceva grav mi-e frica sa nu am ceva la creier

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Migrene...

| floryn05 explică (pentru anonim_4396):

E ceva grav?

| anonim_4396 a răspuns (pentru floryn05):

Nu...dar sunt persistente si iti trebuie tratament intensiv daca vrei sa scapi