| pinkk55 a întrebat:

.va rog frumos ajutati-ma! am mari probleme cu tenul.am cosuri de la 8 ani, acum am 14.pe parcursul anilor am tot dat cu tot felul de produse cosmetice, de la farmacie, de la plafar am fost si la dermatolog de "n" ori si nu functioneaza nimic! am dat cu toate produsele posibile de pe piata.nimic nu functioneaza.acum am fost iar la dermatolog fiindca mi-a aparut o iritatie pe piele.si mi-a prescris zynerit si isotrexin pentru cosuri. miau mai trecut insa tot mai apar din acelea pe sub piele gen"cucuie".si inca o mare problema :nu imi dispar petele, am foarte multe si nu mai stiu cu ce sa mai dau.mai e putin si incepe liceul si vreau sa-mi treaca inca nu mai am nicio idee despre e as putea face.va rog frumos ajutati-ma...am ajuns sa plang cand ma uit in oglinda, imi este si rusine sa mai ies din casa.am si puncte negre si mi se exfoliaza acum si mai raw de la zineryt si isotrexin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://didiglamour.blogspot.ro/2012/07/despre-zineryt-fara-perdea.html intrerupe tratamentul cu zineryt, dupa ce citesti pe blog o sa intelegi de ce.
Eu ti-as recomanda Ivatherm Akne Syt, este foarte buna si bine formulata. Poti sa citesti si pe www.pasagera.ro despre cosuri, solutii si experiente personale cauta pe site-ul ei, este foarte util.

2 răspunsuri:
| ilovei a răspuns:

Pai nu mai da cu toate produsele pe fata. incearca sa folosesti produsele astea 2. sunt foarte bune. nu te mai da cu altceva. si nu folosi fond de ten.sad

| kassiana1200 a răspuns:

Eu nu am cosuri dar sora mea a vut o gramada pe frunte si pe obraji si a inceput sa se spele de 2 ori pe fata dimineata si seara, sa se dea cu mibazon seara, sa ia oxacilina, sa se dea cu batoane de ale in doua culori si sa se dea cu mai multe produse de la Garnier pentru. puncte negre.Cred ca ajuta si daca iti schimbi fata de perna o data la 2 saptamana.La ea au dat rezultate dar nu cred ca asa de repede si mai depinde si de ten...