| BobbyBobzz a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare
Acum 6 ani mi-a aparut un furung pe pielea testiculului stang, dupa ceva vreme s-a spart dar a ramas o cicatrice alba maricica care arata mai mult ca un punct maricel de grasime, dupa 1 an mi-a aparut si pe testiculul drept aceeasi chestie cam in acelasi loc doar ca pe partea dreapta, am ramas cu acelasi tip de cicatrice. Ce fel de medic ar trebui sa consult?
2. Credeti ca voi avea nevoie de operatie estetica ca sa dispara acele cicatrici?
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cazus123 a răspuns:

Intai cel de familie și el o sa îți spună unde trebuie sa mergi.Probabil ca îți trebuie o crema sau ceva.De operație sigur nu.