| Cristian9616 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o întrebare! Am fost la fotbal și m-am lovit la coccis și cred ca mi sa inflamat osul pentru ca ma doare foarte rău în orice poziție și este și umflat. Am luat antiinflamator. Oare în cat timp credeți ca ar trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca inflamatia persista mai mult de 2-3 zile mergi la medicul de familie. E posibil ca acea cazatura sa fi provocat o fisura.

| Cristian9616 explică (pentru RoCkKiD):

Am inteles ma doare dar am și mâncărimi. oare o trece pana luni?

| RoCkKiD a răspuns (pentru Cristian9616):

Iti pare ca sunt ruda cu mama omida?

| Cristian9616 explică (pentru RoCkKiD):

Dacă răspunzi la mișto mai bine nu o face..eu am cerut păreri atâta tot

| RoCkKiD a răspuns (pentru Cristian9616):

Ti-am raspuns deja, daca nu ma crezi asteapta cateva saptamani.