| Onisim13 a întrebat:

Am si eu o intrebare de luni nu mai aud bine cu urechea stanga fata de urechea dreapta.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Un dop de ceara s-ar putea sa-ti faca probleme!

2 răspunsuri:
| Justmeandmysmile a răspuns:

Probabil e ceva care iti perturba auzul la urechea stanga.Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor sa te examineze, nu o sa iti faca nimic rau, nu te opereaza nu nimic asa ca mai bine te duci la control.

| Deea a răspuns:

Mergi la un medic orl. Noi nu iti putem spune nimic pentru ca nu stim ce ai. Daca esti inca mic, spune-le parintilor si mergi cu ei, nu o sa se intample nimic rau. Poate ai probleme mai grave de care nu stii nici tu si cu cat amani mai mult cu atat iti poti face mai mult rau. Bafta!