| Andreea_5910 a întrebat:

am si eu o problema :-s. De cateva zile am niste dureri ingrozitoare.mai precis de sub buric pana la ovare:-ssad daca ma apas pe ovare ma dor ingrozitor.nu stiu ce sa fac. Ma poate ajuta cineva cu un sfat?sad Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa te duci repejor la un medic pentru consultatie si ecografie pelvina.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mergi la medic, astepti vreun premiu?

| Floryn3423 a răspuns:

Pentru durerile de sub buric poti citi urmatorul link interesant:
http://www.tratament-dureri.ro/......-buric.php

Ca informatie generala poti citi si http://www.tratament-dureri.ro/dureri/dureri-sub-buric.php, dar oricum trebuie mers la medic.

| Andreea_5910 explică:

Am crezut ca este doar o simpla durere si ca o sa imi treaca de la sine. Nu sunt genul de persoana care sa mearga la doctor la orice durere etc.sad

| Andreea_5910 explică:

O sa merg si la doctor...dar acum este si perioada cu Pastele.:-s cred ca dabea marti o sa ajung la medic. sad Pana atunci cred ca o sa merg la farmacie sa iau ceva.sadsad Oricum multumesc pentru sfaturi!