| Tantum123 a întrebat:

Am urmat un tratament cu antibiotice o perioada de 10 zile iar dupa ce am terminat tratamentul, am inceput sa simt o usoara mancarime pe capul penisului. Va rog sa ma ajutati cu o explicatie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ee a răspuns:

1x zi seara

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Te-ai ales cu o "ciupercuta" de la tratamentul cu antibiotice. Citeste aici:
http://www.sfatulmedicului.ro/......zica_10889

| ee a răspuns:

Dai cu crema biazol si va trece

| Tantum123 explică (pentru ee):

Cat timp trebuie sa dau?

| Tantum123 explică (pentru ee):

Mersi frumos.

| ee a răspuns (pentru Tantum123):

1x zi seara