| adrianboss a întrebat:

Hi TPU! Timp de doua zile am avut o mancarime pe capul penisului. Dupa aceste doua zile a inceput sa ma doara atunci cand vreao s-o decalotez pentru igiena zilnica.Ce ar putea fi? Va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai o INFECŢIE genitală - mâncărimile respective asta indică sad

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| Narcis0102 a răspuns:

Frate,fa baie mai des, si daca se poate, fa rost de un unguent si, ungete acolo! Ai facut o infectie.

| adrianboss explică (pentru Narcis0102):

Ma spal zilnic. uneori si de doua ori pe zihappy. Oricum mersi pentru raspuns.