| SpeedTeK a întrebat:

stand asa la PC pe mess brusc a inceput sa ma doara ochiul drept, merg la baie, ma spal pe fata, si observ ca ochiul drept e rosu, iar cel stang e normal, adica de ce ma doare ochiul drept[doar cand clipesc]si e rosu, si ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elena211 a răspuns:

Multumesc frumos. Inseamna ca a fost iritat.

2 răspunsuri:
| SpeedTeK explică:

Acum am terminat de mancat si nu prea mai e asa rosu, si nu ma mai doare...dar o sa iti dau funda ca ai raspuns prima

| Elena211 a răspuns (pentru SpeedTeK):

Multumesc frumos. Inseamna ca a fost iritat.

| Elena211 a răspuns:

Buna...ar trebuii sa mergi la un medic oftalmolog sa iti spuna ce ai patit, poate l-ai iritat daca te-ai sters la el, poate ti-a intrata ceva in el, e mai bine sa mergi la un cabinet.