| licavalentin66 a întrebat:

Buna ziua, aveti idee cam cat costa o deviatie de sept (privat si la stat)? O zi buna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca să-ți provoace una, trebuie un consult preliminar

| Frank51 a răspuns:

Hai că trebuie să recunosc, umorul involuntar e la el acasă laughing

| gabicoo a răspuns:

E gratis!
Mergi în oricare crâșmă din mediul rural, faci pe nebunul și ești rezolvat pe loc!
winking

| NuCitescNotificari a răspuns:

N-ai tu bani de asa ceva! Vezi-ti de hîrb tau...