| mirel12314 a întrebat:

azi am parcurs 18 km pentru a distribui sfintele Pasti.(VOLUNTAR)Cand am ajuns acasa obosit, am mers la toaleta si am observat sange pe hartia igienica(scuzati exprimarea), ar putea fi hemoroizi, tatal si bunicul meu au avut probleme la colon.(baiat 15 ani)Multumesc anticipat, sanatate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai un medic te poate ajuta. Eu, insa, cred ca-i vorba de hemoroizi. La efort fac figuri.

| JicaContra a răspuns:

Da, dar poate fi doar constipatie si o zgarietura anala