| Gabriella22 a întrebat:

Bună ziua, ce-aș putea lua pentru răceală dacă alăptez, am luat paracetamol dar se pare ca nu are efect, este cineva care știe ce pastile sunt permise în alăptare în combaterea răcelii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mergi la medic fiindca nu e ok sa iei asa dupa ureche.

| Freya1 a răspuns:

Medicul te poate sfătui mai bine.Noi degeaba îți spunem ce credem.

| Gabriella22 explică (pentru Freya1):

Am fost la medic și ghici ce mi-a recomandat vitamina C, Hyperion7 avea dreptate nu degeaba am ales răspunsul lui câștigător

| Freya1 a răspuns (pentru Gabriella22):

Eu am fost insarcinata și am un copil mic, dar nu iau indicații de pe internet când e vorba de siguranta copilului.

| Sophieka a răspuns:

Te duci la medic, nu stai sa intrebi pe net.

| VadimIvanov a răspuns:

Mergi la medic.