| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Dacă îmi scot coatele nu o sa mai am menstruație niciodată?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MironMihaela a răspuns:

Poate te.ai gandit la ovare... daca esti femeie.(m.am gandit si la scos c..., adica testicule)

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gandeste-te LOGIC!
Coatele sunt la mijlocul bratelor.
NU au NIMIC comun cu menstruatia!

Astfel de intrebari poti pune doar daca urmaresti prostiile recomandate pe social media (si nu numai), fara sa inveti lucrurile elementare si fara sa te gandesti un pic. tongue

| VoidEternal a răspuns:

Aveai un AVC cand ai pus intrebarea asta?

| ReddY25 a răspuns:

What the hell.

| ___Enzo explică:

Avantajele și dezavantajele scoaterii ovarelor! Tastatura mi-a schimbat întrebarea!

| PopescuJennifer a răspuns:

Doar din pura curiozitate - unde ai auzit asta si mai exact cum vrei sa-ti scoti coatele?
Oricum o iau ca gluma anului laughing))))))))))