| cristio24 a întrebat:

de 3 zile mi-au aparut pe capul penisului 2 bubuite minuscule rosiatice.Nu ma doare si nu simt nimic. Cred ca mi-au aparut dupa ce m-am masturb*t. Ce as putea sa am? dau funda happy. Multumesc Anticipat Tuturor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RobyDeveloper a răspuns:

Salut, ai o mica alergie, am avut si eu si mi-a mai aparut si ceva alb (ca o branza), eu m-a spalam des si dupa 2 -> 3 zile mi-au disparut.

| cristio24 explică (pentru RobyDeveloper):

Mersi mult si eu am avut ceva ca o branza da la baza penisului da nu mai am asa ceva doar acele pete rosii.

| RobyDeveloper a răspuns (pentru cristio24):

O sa iti dispara in cateva zile.

| cristio24 explică:

PS: Ma pot da cu advantan crema?

| cristio24 explică:

Si acele bubite par a fi ca niste pete rosiatice.