| razvan616 a întrebat:

Buna ziua, de curand, mai precis acum 4 zile am fost la spital pentru un control si sunt diagnosticat cu gastritca cronica si steatoza hepatica. Am o intrebare, ma simt foarte balonat dupa mese si imi vine sa ragai, are legatura cu vreuna dintre acestea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sunt diagnosticat cu gastritca cronica"

când ți s-a spus asta, n-ai intrebat medicul care te-a CONSUTAT?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, are.

| Freya1 a răspuns:

Normal ar fi trebuit sa ai mult mai multe simtome.Deci ești norocos.

Răspuns utilizator avertizat
| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Da, cu steatoza hepatica.
Nu mai manca grasimi. Mananca mai putin cantitativ. Si tine regimul daca ti s-a dat unul. Steatoza e grava.