| Jigokunokishi a întrebat:

De mai bine de o saptamana am inceput sa ma trezesc npatea sa urinez(ma trezesc doar odata si cam la aceeasi ore, ori la 1 ori la 3). Uneori in ultima vreme inainte de culcare mai simteam o usturime pe canalul urinal, dar cand urinam n-am observat. M-am gandit ca poate fi o infectie urinara? Ce credeti? Ar trebui sa merg la un urolog sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi indicat sa mergi la medic.
Poate fi o raceala ori o infectie, daca zici ca ustura.
Nu ezita si fa o vizita la medic!
O seara buna happy

| Grandekarlafrate2004 a răspuns:

Ar trebuii sa urmaresti problema si dupa o saptamana daca este tot la fel sau mai grav sa mergi la un doctor urolog

| Lauracocian a răspuns:

Nu ar trebui sa mergi la ginecolog
Uni copii de la o vârsta urinează vreo 2saptamani in pat dar Crede-ma ca o sa se oprească