| Andrei100000 a întrebat:

De o săptămână aproximativ ma confrunt cu ceva și nu știu din ce cauza și nu știu dacă a mai avut cineva probleme de genul, înainte când dormeam, dormeam bine 8 - 9 ore și ma simțeam bine și acum de o săptămână și ceva când dorm, somnul ma ia și nu am probleme cu somnul, dar am probleme când dorm 8 - 9 ore și ma simt tot obosit ceea ce înainte nu eram obosit după ce dormeam 8 - 9 ore. Oare din ce cauza? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa cum mulți spun: covid-ul și rețelele 5 g sunt de vină

| CodrutElian1990 a răspuns:

La ce ora te culci? Pentru un somn odihnitor sunt necesare cel putin 7 ore stelare.

| Andrei100000 explică (pentru CodrutElian1990):

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Andrei100000):

Cam tarziu pentru un tanar. Acum se face ziua la ora 5. Daca te culci la 24 prinzi doar 5 ore stelare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate si de la caldura. Sau e ceva care te agita si nu te odihnsti. Iti recomand exercitii de intindere cand te trezesti.

| Andrei100000 explică (pentru anonim_4396):

Da de o săptămână sunt stresat de ceva anume și ma gândesc ca poate de aceea, dar de o săptămână tot la fel obosit ma simt chiar dacă dorm 8, 9 ore

| leeya a răspuns:

Ăă..sesiune? big grin

| Gabigabyi a răspuns:

E de la stres.

| Andrei100000 explică (pentru Gabigabyi):

Și cum pot rezolva problema? Magne b6 este o soluție bună?

| Gabigabyi a răspuns (pentru Andrei100000):

Da. Dar sa nu iei prea mult.