| AnonimMareMareMare a întrebat:

Daca stau in picioare mai mult de 5-10 minute ma doare spatele, tin sa mentionez ca acum 4-5 luni ma durea la fel, dar am facut radiografie la spate si nu aparea nimic in neregula, insa durerile sunt foarte nasoale, nu pot sa car 10kg nici 20m fara sa ma doara.
Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JulyDreams a răspuns:

Poate ai postura proasta. Uita-te in oglinda... cum arata?
Daca te pui sa cari greutate cand te doare, nu te ajuta.
Ai urmat vreun tratament, ai facut recuperare?

| AnonimMareMareMare explică (pentru JulyDreams):

N am urmat, nu mi-a fost prescris, aveam de facut sedinte de kinetoterapie insa coronavirus si mna

| JulyDreams a răspuns (pentru AnonimMareMareMare):

Nasol cu virusul acum. Dupa ce se mai relaxeaza poate se redeschid.
Sau poate gasesti pe vreunul dispus sa vina la tine acasa, sa te invete cateva exercitii.