| Gabriell1992 a întrebat:

imi doresc sa tin un regim. Alerg de patru ori pe saptamana, si trebuie sa tin un regim saptamanal, poate fi si mai drastic, dar sa ma ajute. Eu ma antrenez pentru admiterea la Academie si pe langa asta, invat si pe rupte. Deci, se ofera cineva sa imi "prescrie" un regim saptamanal, de luni pana duminica, cu doua mese pe zi? Va multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LuckyStar15 a răspuns:

Branza,lapte,oua,fripturi, tractiuni la bara / flotari

| Gabriell1992 explică (pentru LuckyStar15):

Eu vreau sa slabesc. Am 74 de kg si o inaltime de 1.80 m.