| croissant a întrebat:

Buna ziua, la gradinita avem apa cu dozator. Iar eu in loc sa pun jumatate de apa calda si dupa jumatate de apa rece pentru ca nu imi place gustul am baut de cele mai multe ori direct apa rece fara combinatia cu apa calda. Acum suport consecintele si ma doare gatul de ieri foarte tare. Ma doare si inghit ceva pana si cand beau apa, ma doare cand vorbesc, am un ganglion dar culmea am observat ca am la vena gatului. Ma doare si capul. Sfaturi va rog ca nu mai pot. Ce ati luat voi si a fost foarte eficient? Luni ma voi duce la medic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Croissant-ule, esti educatoare? Ia paracetamol. Si ceai cu multa lamaie. Dar daca esti copil, nu!

| croissant explică (pentru Iote):

Da, sunt educatoare!

| Iote a răspuns (pentru croissant):

Am banuit. happy Un prunc nu putea scrie aici. Sanatate!

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru croissant):

Din cate imi amintesc, nu ai un CV prea placut.In urma cu ceva timp parca aveai probleme cu politia.Nu stiu cum ai ajuns tu in invatamant.Eu te-as da afara.Ce sa invete copiii aia de la tine? Cum sa fure?