| ReTz a întrebat:

mama are 1.65 inaltime iar tata 1.90, pe la ce inaltime are trebui sa ajung eu?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Depinde de la cine ai gena,poti ramane si cat mama dar poti creste si cat tatal tau, sau undeva la mijloc, nu este nimic batut in cuie, depilda in familia mea suntem cam tot pe la aceeasi inaltime si fiica are 1, 80 desi e fata totusi a mostenit mai mult de la tata

| Aamerican a răspuns:

Ce varste au, ce varsta ai tu? si ce inaltime?

| ReTz explică (pentru Aamerican):

Mama 48, tata 48, eu 18 happy.

| Aamerican a răspuns:

Daca alergi e cel mai bine sau ceva ceti dezvolta muschi, eu cred ca o sa ajungi si la 1.94 (parearea mea )

| Suleiman a răspuns:

Pai asta nu conteaza. Daca faci atletism si inot poti ajunge si la 2 m

| VerySpeşăl a răspuns:

1 m.winking