| anonim_4396 a întrebat:

Mamei mele i-a cazut un dinte din fata. A mers la un medic stomatolog, care i-a spus ca pentru as putea pune un dinte, trebuie sa ii mai cauda unul sad e adevarat asa ceva?thinking Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca asa a zis dentistu, atunci da, asta va trebui sa faca.
Imi pare rau pentru ea, dar asta e. O zi buna si succes!

| danyelaionela a răspuns:

E banal raspunsul pe care i l-a dat. Trebuia sa ii explice ca trebuie sa modifice si pe cel de langa el ca sa i-l poata pune. Oricum sa mearga la un alt stomatolog, dar in mare parte este adevarat. Imi pare rau pentru mama ta.