| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua! Mi-a crescut unghia in carne si mi-a apurut in jurul unghiei ca si un fel de carne care ma durea. M-am dus la dermatolog m-am operat iar dupa 3 saptamani iar mi-a aparut carnea aia si de 2 luni tot ma duc la spital din 2 in 2 zile sa imi schinbe pansamentul si sa imi puna solutii si tot felul`. Doctorul mi-a mai taiat din cand in cand carnea aia dar tot se reface nu mai stiu ce sa fac au trecut 2 luni si tot nu s-a vindecat. Daca stie cineva va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Si eu am patit lafel.Trebuie sa te operezi iar.Eu ultima data am fost la un doctor undeva pe Mihai Bravu.Doctorul parca era turc din cate tin eu minte. Din pacate am uitat cum il cheama si adresa exacta. Dar cauta pe google ca sigur o sa il gasesti.Si fii sigura ca a3a oara n'o sa ti se mai incarneze:*.

| myxolaryy a răspuns:

E gav dar as dori sa stiu varsata ca sa spun apoi ce sa faci bine

| Crisa_7503 a răspuns:

Eu cred (şi este o părere dată din poprie experienţă) că ar trebui să mai consulţi un doctor.Este bună o a doua părere :].
Însănătoşire grabnică :].