| Anonim2htqbf a întrebat:

Este posibil sa imi vina menstruatia fara dureri avand in vedere ca timp de 5 ani au fost dureri de fiecare data?
Ar fi trebuit sa imi vina cm ieri, da nu am nici un simptom.
Am facut 2 teste de sarcina ambele negative, la 18 respectiv 21 de zile de la contactul sexual neprotejat.

Răspuns Câştigător
| Dididiutza a răspuns:

Atunci daca testul a aratat ca este negativ atunci nu esti, nici mie nu mi-a venit 3 luni am facut 9 teste toate au aratat negativ, si am mers la doctor am dereglare hormonala